(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Koka māja zem atslēgas – ekoloģiski tīra dzīvesvieta

By in EKSPERTU PIEZĪMES

Būvēt māju no ķieģeļiem ir diezgan ilgi un turklāt dārgi. Ja laiks ir ierobežots, un budžets ne pieļauj lielus tēriņus, tad ir jāizskata karkasa tehnoloģijas celtniecība. Gatavai koka mājai ir vesela virkne priekšrocību, kuras obligāti ir jāizskata sīkāk.

Karkasa māju galvenie plusi

Mūsdienīgās vienstāvu koka mājas, kā arī celtnes ar diviem vai trīs stāviem, kurām ir daudzums priekšrocību, pirmajā vietā tomēr tiek iznesta ekoloģija. Dzīvojamās mājas sastāvā ir tikaidabiskie materiāli, kuri neizdala atmosfērā kaitīgas vielas. Citas mājas labās īpašības ir:

– Pieejamā cena. Materiāli nemaksā dārgi, tos var iegādāties kur vēlaties. Neskatoties uz to, pamata fundamentam nav nekādas nepieciešamības. Var apieties ar nedārgu stabiņu vaidu.

– Celtniecība īsākajos termiņos. Ja kāds vēlas saņemt savā zemes laukumā dzīvojamo māju optimāli īsākajos termiņos, tad karkasa celtniecības tehnoloģija izlīdzēs tādā situācijā. Karkasa koka māja zem atslēgas tiek celta no vienas nedēļas. Viss ir atkarīgs no celtnes kvadrātmetriem un plānojuma īpatnībām;

– Sarukumu veidošanas nepieciešamības neesamība. Drīkst apskatīt arī vienkārši koka māju, bet tai piemīt tāds trūkums kā rukumu nepieciešamībaKarkasa māja būs gatava pilnvērtīgai izmantošanai uzreiz pēc darbu „zem atslēgas” izpildes.

– Ekspluatācijas ilgais termiņš. Vēlme nopirkt koka māju, kura būs izveidota pēc karkasa tehnoloģijas, būs visai lietderīga. Tās kalpošanas termiņš sastāda ne mazāk kā 60-70 gadus;

– Vienkāršs plānojums. Vēlaties nojaukt sienu un apvienot divas istabas vienā, vai otrādi, uzlikt starpsienu – visas šīs darbības var veikt viegli un vienkārši. Nopietni traucējumi ir izslēgti, un finanšu izmaksas būs minimālas.

– Pēdējā priekšrocība ir varietāte. Šodien varat atrast gatavas karkasa koka mājas ar jebkuru laukumu un vēlamo stāvu un istabu skaitu.

Share This