(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Logi un durvis

Šobrī d piedāvājam 2 ražotāju- Polijas uzņēmuma Drutex un vācu Kommerling –  PVC logus.

Kommerling.

Ja Jūs izvēlēsieties šī ražotāja logus, mēs uzstādīsim PVC sešu kameru profilu sistēmas ar trim stikliem un Maco furnitūru (par to lasiet zemāk). U = 0,95 W / M2K.

Viena no galvenajām Kommerling  profilu ražošanas iezīmēm ir izejviela. Uzņēmuma unikālais risinājums dod iespēju radīt  materiālu, kas ir triecienizturīgs un izturīgs pret   ārējās vides negatīvu  ietekmi.  Piemēram, piejūras klimatā Kommerling  logi neoksidējas un nav pakļauti erozijai, savukārt aukstajos reģionos tie nekļūst trausli.

Šī ražotāja jebkurš produkts ir saņēmis Greenline marķējumu, tādējādi apliecinot pilnīgu atbilstību vides un veselības drošībai. Kommerling ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas ražošanā nepieciešamo svinu aizstāja ar nekaitīgo cinku un kāliju. Tas atstāja ietekmi uz cenu, tomēr augstā kvalitāte un uzlabotie ekspluatācijas raksturlielumi ir tā vērti.

Drutex

Ja Jūs izvēlēsieties šo variantu, mēs uzstādīsim PVC Drutex Iglo Energy septiņu kameru profilus ar trim stikliem un ar šobrīd modernāko  Maco multi matic KS furnitūru, kas ir aprīkota ar diviem  pretuzlaušanas elementiem.  U = 0,6 W / m2K.

Šī ražotāja galvenā īpatnība ir siltināšanas inovatīvā sistēma , kas ir tikai pieejama tikai Drutex logiem. Iglo Energy nodrošina logiem pasaulē vienīgo Drutex patentēto logu hermetizācijas veidu. Bez EPDM blīvēm loga ārpusē un iekšpusē ir izmantots centrālais blīvējums no putu EPDM. Šīs tehnoloģijas izmantošana garantē lieliskus energoefektivitātes parametrus.

MACO furnitūra.

MACO savu produkciju ražo Austrijā, rūpnīcās, kas aprīkotas ar vismodernākajiem metālapstrādes darbagaldiem. Kvalitāte tiek nodrošina 98% produkcijas.

Logi ar MACO furnitūru visā perimetrā  ir pasargāti no uzlaušanas.  Logiem regulējas

skava, kas ietekmē logu izolāciju. Ja ir vēlēšanās, ir iespējams  uzstādīt RC 2N pretuzlaušanas sistēmu.

Tā kā pacelšanas mehānisms netiek regulēts ar zobratiem, Jūs jutīsiet furnitūras līganu slīdējumu bez lēcieniem un aizķeršanās. Vieglums, darbojoties ar logu, tiek pastiprināts ar mikroliftu un loga nepareizas atvēršanas blokatoriem.

Mūsu izvēlētā produkta funkcionalitāti klientiem apstiprina QM 328 un RAL-GZ 607/3 sertifikāti.