(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Karkasa māju ražošana

By in EKSPERTU PIEZĪMES

Lielākajā ziņā karkasa mājām ir daudz priekšrocību salīdzinot ar pierastajām ķieģeļu celtnēm: zemā celtniecības cena, teicama ilgnoturība, ugunsdrošība, ēkas noturība un drošība, absolūta ekoloģija, vienkāršība apkalpošanā un ekspluatācijā, izturība no negatīvās dažādas vides ietekmes, dizaina izsmalcinātība un t.t. Tieši tāpēc vairākums cilvēku dod priekšroku augstas kvalitātes karkasa mājām.

Atkal, nopirkt karkasa māju vēl nenozīmē automātiski saņemt visas tipveida celtņu priekšrocības, jo tikai īsti profesionāļi ir spējīgi uzcelt pirmklasīgu karkasa māju, kura atbilst visām dažādu institūciju un topošo īpašnieku prasību pusēm.

Ja ir kategoriska noskaņa uz karkasa saliekamās mājas iegādi, tad ir nepieciešamas pievērst uzmanību uz mūsu kompānijas karkasa māju ražošanu. Tā pamatojas uz augstas klases koksnes izmantošanu ar klimatisko apstākļu ievērošanu uz mūsdienu ierīču izmantošanu.

Ar tādu māju projektēšanu ir nodarbojušies labākie arhitekti, kuri pārzina savu darbu no „A” līdz „Z”. Turklāt tie tiek izstrādāti tādā veidā, lai enerģētiskie zaudējumi būtu minimāli.

Svarīgi, lai visiem papildmateriāliem, kuri tiek pielietoti celtniecībā, būtu visi sertifikāti, kuri apstiprina to kvalitāti.

Lielisks variants karkasa saliekamās mājas pirkšanai ir mūsu kompānija, kura ceļ tipveida celtnes ar visu tehnoloģisko prasību uzskaiti un ar līdzīgu māju Eiropā struktūru. Ja jūs interesē jautājums kas attiecas uz cenām uz karkasa mājām, tad arī šeit mūsu kompānija piedāvā cenas ziņā pieejamus variantus karkasa mājas pirkšanai.

Share This