(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Karkasu māju ražošana

Mūsu speicalizācija ir saliekamo koka karkasu māju ražošana un montāža. Savu produkciju mēs piedāvājam pārsvarā Latvijā, Norvēģijā un Igaunijā.

Mūsu koka karkasu māju konstrukcija tiek speciāli izstrādāta, ņemot vērā Norvēģijas būvstandartus un īpašus klimatiskus apstākļus. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvu cietu koksni. Sausa, ēvelēta, cieta koksne ļauj mums celt drošas, izturīgas līdz pat trīs stāvus augstas mājas.

Ārējās sienas un jumts tiek izstrādāti tādā veidā, lai enerģijas zudumi būtu minimāli un māja būtu silta un aizsargāta pret sniegu, lietu un vēju. Jumta siltuma atdeves koeficients ir – 0,13 W/m²K. Atkarībā no ārējās apdares ārējo sienu siltuma atdeves koeficients var būt no 0,16 W/m²K (koka apdare) līdz 0,12 W/m²K (minerālais apmetums). Mēs izmantojam materiālus tikai no sertificētiem starptautiskiem ražotājiem. Lai iegūtu plašāku informāciju par tehniskajiem raksturojumiem, rakstiet.

Mums ir vairāk kā 15 gadu pieredze koka karkasu māju celšanā. Mūsu profesionāļu komanda izstrādā katras mājas elementus rūpīgi un atbildīgi, nodrošinot augstu kvalitāti un ievērojot visas pasūtītāja prasības.

Kompetence, pieredze, kvalitāte. Koka karkasu mājas tieši no ražotāja.