(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Pamati

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet materiālus, kas palīdzēs noteikt, kāds pamats nepieciešams Jūsu mājai. Mēs piedāvājam trīs pamatu tipus, no kuriem katrs ir derīgs noteiktos celtniecības apstākļos un katram ir savam unikālās īpašības. Mūsu mājas var uzstādīt  uz jebkura no tiem, izvēle ir Jūsu rokās.

Siltinātā zviedru plāksne.

Šodien šis pamatu būvniecības veids ir visenergoefektīvākais. Sadarbojoties ar vadošajiem Baltijas speciālistiem siltuma zudumu samazināšanas jomā, mēs droši varam apliecināt, ka klientiem piedāvājam vērtīgu tehnoloģiju.

Galvenā atšķirība- celtnes pilnīga izolācija no zemes. Cenšoties aprakstīt tehnoloģiju īsi un maksimāli piesātināti, jāpiebilst, ka šķidrums un armatūra (katra monolīta parastās sastāvdaļas) tiek ievietotas īpašā  putuplasta formā.  Pirmajā mirklī apšaubāma ideja tiek pārvērsta par drošu soli ceļā uz māju, kurai ir A, A + un A ++ energoefektivitāte.   Ir pārdomāts viss- termisko tiltu veidošanās iespēja, pamatu deformācija, augsnes iegrimšana, problēmas,  saistītas ar sasalšanu.

Būvniecības ātrums, minimāla tranšeju rakšana un vienkāršums – atkal ieguvumi . Un tas viss, saglabājot ilglaicību un stabilitāti, kas ir nepieciešamas katras mājas pamatam.

Šī tehnoloģija ir  dārgākanekā tradicionālie lentes vai pāļi. Piemēram,  117m2māja. Mūsu cena lentes pamatiem šādai mājai ir 9000 E, tiek būvēts uz smiltīm.  Plāksne maksās  12 000E un vairāk.

Taču cenu starpība atmaksāsies vairakkārt, vairāku gadu  laikā samazinot izmaksas par apkuri.

Lenta.

Tradicionāla tehnoloģija. Konservatīvs dzelzsbetona monolīts, kura likšanas tehnoloģija izceļas ar vienkāršību, bet paši pamati- ar stabilitāti un izturību.

Šādi pamati var kalpot vairāk nekā simts gadus. Tātad tas ir  labākais risinājums ir individuālām būvniekam., kurš vēlas celt ko smagāku, ne vieglu ekoloģisku māju.

Tehnoloģija paredz zemes darbu lielu apjomu,  cenas palielināšanos  atkarībā no augsnes īpatnībām  un nepieciešamību pēc lielāka  laika patēriņa.

Vispazīstamākā pamatu forma, kas pāļiem un plāksnēm zaudē energoefektivitātes ziņā.  Ja uzklāt zviedru plāksnes neļauj budžets, bet pāļi nerada uzticību, tad šis ir vislabākais variants.

Pāļi.

Griežoties pie mums, klients var rēķināties ar kvalitāti. Kvalitāte raksturo arī pāļu pamatus, tehnoloģiju, pret kuru nepelnīti, bet stingri iesakņojusies neuzticēšanās.

No pirmā acu uzmetiena var māja uz pāļiem rada skepsi. To var saasināts ziņa, ka ir vajadzīga diena, lai atrisinātu pamatu jautājumu. Bail iedomāties, ko domā cilvēks, uzzinot, ka jau nākamajā dienā uz pamatiem sāk uzstādīt māju. Vienā dienā to pabeidz. Cilvēks būs grūti noticēt, ka kaimiņš uzcēla māju divās dienās, kamēr pašam pagāja  3-4 mēneši. Pirmā doma – “ekonomēja uz kvalitāti.”

Nē. Fizika un matemātika apgalvo- pāļu pamati ir stabili. Pāļu pamati, ko uzstādījām mēs ar saviem pieredzējušajiem sadarbības partneriem, vēl stabilāki. Pārliecība par piedāvāto produktu ļauj mums garantēt kvalitāti.

Tagad palūkojieties – attālums no mājas līdz zemei ​​samazina siltuma zudumus, tiek uzstādīts dažu dienu laikā, prasa minimālu rakšanu, ietaupa ievērojamu naudas summu (īpaši tiem īpašniekiem, kam augsnē 6-8 metru dziļumā ir no kūdra). Par šo variantu ir vērts padomāt.

Izlemt, kas vislabāk der Jūsu apbūves gabalam, var, iepazīstoties ar ģeoloģiskas izpētes rezultātiem.