(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Kas ir paneļu mājas?

By in EKSPERTU PIEZĪMES

Skandināvu valstīs un ASV saliekamās paneļu mājas jau ne pirmo desmitgadi ir pamata mājoklis. Kas tad tajās ir īpašs?

[iconheading type=”h3″ style=”glyphicon glyphicon-home” color=”#81d742″]Paneļu konstrukcija[/iconheading]

Pastāv divu veidi ātri saliekamo ēku, tās ir paneļu mājas un karkasa. Kaut gan uz pirmo acu skatienu šķiet, ka tās ir līdzīgas, īstenībā tas nav tā. Un lieta ir tajā ,ka karkasa celtnes tieg gatavotas tieši celtniecības laukumā, bet paneļu mājām paneļi tiek izgatavoti rūpnīcā. Un uz vietas tie tiek salikti kā konstruktors. Ir nepieciešams uzskatīt, ka cenas uz paneļa mājā ir pieņemamas. To pamats ir paneļi, kuri sastāv no sekojošām sastāvdaļām:

  • Divpušu karkass, kurš tiek veidots no dēļa ar biezumu ne mazāku par 45 mm;
  • Siktinātāja, kurš ir bazalta ugunsdrošas plātnes veidā, ar biezumu 150 mm (ir arī cits siltinātājs, bet šis ir vislabākais)
  • Tvaikizolācija, kura tiek iestrādāta paneļa iekšienē;
  • Vējaizsardzība, kura tiek uzšūta karkasa ārpusē;
  • Iekšējās un ārējās apdares plātņu OSB veidā.

Bet ārējā apdare tiek piestiprināta pie sijām, lai būtu ventilācijas sprauga.

[iconheading type=”h3″ style=”glyphicon glyphicon-ok” color=”#81d742″]Priekšrocības[/iconheading]

Var uzbūvēt kā mazus paneļu namiņus, tā arī lielākus. Viss ir atkarīgs no sagatavoto paneļu izmēriem. Visi saliekamie paneļu namiņi atšķiras ar sekojošām priekšrocībām:

  1. Montāžas vienkāršums;
  2. Diezgan augsta siltuma efektivitāte;
  3. Mājai var piedot jebkuru arhitektūras formu;
  4. Var izmantot apdarei jebkurus materiālus.

Nevajag aizmirst, ka uz paneļu mājām cenas nav augstas. Un ne tikai uz to salikšanu, bet arī uz paneļu izgatavošanu. Ir jāievēro, ka paneļu namiņi, atšķirībā pat no koka, ne aizsalst. Bet nepieciešams ne tikai zināt, kur izdevīgāk paneļu māju, bet arī kā to pareizi salikt, tāpēc vērsities pie mums. Tas ir pa spēkam tikai pieredzējušiem speciālistiem, kuri saliek paneļu mājas zem atslēgas praktiski katru dienumūsu speciālisti ar prieku saliks arī jūsu māju.

Mūs u kompānija nodarbojas ar tādu izdevīgu celtņu izgatavošanu un realizāciju pa taisno no ražotāja jau ne pirmo gadu. Tāpēc, ja jums ir nepieciešama paneļu māja zem atslēgas, tad mēs izgatavosim paneļus, un pēc tam saliksim tos ātri, lēti un kvalitatīvi.

Share This