(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Kāpnes

Kāpnes ir katras div- un vairāk stāvu mājas neatņemama sastāvdaļa. Kāpnēm ir ne tikai atslodzes funkcija, kas palīdz Jums uzkāpt mājas otrajā stāvā, kā arī tās ir Jūsu interjera ievērojamā sastāvdaļa.
Skaistas, labi konstruētas kāpnes, izrotās jebkuru mājas projektu un kļūs par drošu palīgu Jūsu mājas ikdienas ekspluatācijā.
Mūsu kompānija pidāvā Jums metāliskās bāzes kāpņu, kā arī ieiejošo JUMTIŅU,  balkonu un terašu margu, žogu u.c. metāla konstrukciju projektēšanu, izgatavošanu un uzstādīšanu. Dotā kāpņu konfigurācija, salīdzinājumā ar  koka analogiem, ļauj ievērojami atvieglot konstrukciju, ko nozīmē – samazināt tās izgatavošanas pašizmaksu, kā arī izmantot vismodernākus apdares materiālus, tādus kā: stilku, dažādu akmeņu veidus, nerūsējošo tēraudu un koku. Šo materiālu kombinēšana ar dažādu veidu LED apgaismojumu ļauj panākt lieliskos rezultātus.
Mūsu kompānijas pieredzējušie speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties vislabāko kāpņu konfigurāciju, kas maksimāli efektīvi izmantos Jūsu mājas brīvo telpu, kā ari piemeklēs Jūsu budžetam visatbilstošāko noformēšanas variantu.
Zvaniet pa tālruni (+371) 22-721-72