(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Fasāde

Mēs piedāvājam jebkuru fasādes apdari. Viss pēc Jūsu gaumes. Mūsu galvenais piedāvājums – fasādes apdare ar apmetumu un koku.

Fasādes apdare ar apmetumu

Fasādes apdarei tiek pievērsta liela uzmanība ne tikai tāpēc, lai piešķirtu mājai estētisku izskatu, bet arī tāpēc, lai mājai būtu labākie ekspluatācijas raksturlielumi.

Apdare ar apmetumu apvieno sevī gan patīkamu izskatu, gan augstu izturību. Izvēloties minerālo apmetumu, Jūs izvēlaties arī jebkuru fasādes krāsu un frekvenci.

Mūsdienīgs apmetums ir noturīgs pret krasām temperatūras izmaiņām, kas mūsu platuma grādos ir svarīgi. Tas nezaudē savas vērtīgās īpašības par pēc vairākām sezonām ar karstām vasarām un aukstām ziemām. Apmetums ir arī mitrumizturīgs un netiks noskalots lietavās.

Šādai fasādei ir lieliska siltuma un skaņas izolācija, parasti tas ir noteicošais kritērijs, izvēloties fasādes apdares veidu.

Raksturīga šķīduma viegla uzklāšana, plašs krāsu spektrs un dažādas tekstūras par saprātīgu cenu.

Koka apdare

Fasādes apdare ar koku ir moderna, stilīga un videi draudzīga. Šo apdares veidu- dabiskas krāsas, virsmas un formas.- izvēlas dabas skaistuma cienītāji. Ņemot vērā dabīgās koksnes unikālās, skaņu izlolējošās īpašības, spēju elpot un saglabāt siltumu, droši iesakām šo fasādes apdares veidu.

Liela priekšrocība ir arī iespēja aizstāt atsevišķus elementus. Jums nebūs jātērē milzīgi daudz laika, izvēloties vajadzīgo koka toni remontam, ja tāds būs nepieciešams. Pietiks, ja paņemsiet tās pašas sugas koku- nokrāsas ar laiku izlīdzināsies.

Videi draudzīgai, tīrai karkasa mājai šāda apdare ir teicama izvēle. Koka pārklājums izolēs kairinošos ārējos trokšņus, sildīs māju , neradot siltumnīcas efektu, piešķirs Jūs mājai respektablu izskatu.