(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Karkasa mājas zem atslēgas celtniecības izmaksas

By in EKSPERTU PIEZĪMES

Pēdējos gados saliekamās mājas, kuru cena ir pieejama lielākajai daļai cilvēku, gūst lielus panākumus visā pasaulē. Jūs varat redzēt tās kā ārzemēs, tā arī mūsu valstī. Ja jūs jau esat devis priekšroku kotedžas būvēšanai pēc karkasa tehnoloģijas, jums būs interesanti uzzināt par to, no kā tad veidojas galējā cena uz to? Mēģināsim atbildēt.

Nolemjot nopirkt karkasa māju, jūs apmaksāsiet, pirmkārt, pašu materiālu vērtību. Ar nepieciešamās celtniecības produkcijas ražošanu šodien nodarbojas daudzas firmas, bet mūsu piedāvātā ir sertificēta Vācijā un citās Eiropas valstīs. Tomēr, cenas uz mājām ir konkurētspējīgas un izdevīgas pircējiem. Turklāt, jums vajadzēs apmaksāt meistaru, kuri cels kotedžu, pakalpojumus. Tā kā karkasa būves tiek celtas ne tikaiātri, līdzīgi bērnu konstruktoram, bet arī ļoti vienkārši, pat paši pieredzes bagātākie speciālisti neprasīs par tādu darbu lielu naudu.

Ja jūs izvēlēsities karkasa mājas zem atslēgas būvniecību, kuru cena ir diezgan atšķirīga (ir atkarīga no stāviem, guļamistabu skaita, kvadrātmetriem), pēc individuāla pasūtījuma, tad maksāt vajadzēs par dizainera pakalpojumiem. Šeit atsevišķi jāsaka par to, ka jūs varat izmantot arī gatavo projektu, kuru izvēlēsities piemēram pie mums. Un šajā gadījumā, no liekajām izmaksām jūs būsiet atbrīvoti. Sakarā ar sarežģītu konstruktīvu elementu neesamību karkasa mājām dārga arhitektūras dokumentācija arī nav vajadzīga.

Dažām koka saliekamajām mājām, kuru cena ir atkarīga no daudzuma faktoru, ir nepieciešams padziļināts un spēcīgs fundaments. Zem karkasa celtnes jūs varat izvēlēties nedārgus un vieglus pamatus, neraizējoties par visa objekta kvalitāti. Karkasa tehnoloģija ir tiešām izdevīga un ekonomiska finanšu ziņā. Neskatoties uz augstākminēto, tai ir nemaz priekšrocību, kuras dod iespēju ieekonomēt, turklāt saņemot skaistu un ilglaicīgu māju.

Share This