(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Gudrā māja

Gudrā māja

Pateicoties mūsu uzticamajiem partneriem, mēs varam piedāvāt tirgus elitāra segmenta produktu. Sadarbībā ar firmu SmartHouse pēc klientu pasūtījuma mūsu karkasa mājās mēs uzstādām sistēmu “gudrā māja”.

Šī sistēma nodrošina mājas vadību bez cilvēka iejaukšanās. Ja jūs vēlaties, lai Jūsu māja rūpējas par Jums, nevis otrādi – ir vērts padomāt par šo sistēmu.

Dzīve privātmājā ir skaista, tomēr tā sevī slēpj daudz grūtību. Tās ir saistītas ar mājas apsardzi, resursu pārdali, pieskatīšanu, kārtības un siltuma nodrošināšanu utt. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, visām šīm problēmām ir viens risinājums , kas neprasa daudz cilvēku algošanu.

Apsardze

Apsardzes signalizācijas sistēma tiek konfigurēta atbilstoši Jūsu vēlmēm, tāpat kā visi “gudrās mājas” sistēmas elementi. Kustības sensori iedarbosies no nevēlamas iekļūšanas gan mājā, gan apkārtējā teritorijā. Dators ļauj izvairīties no kļūdām un no sistēmas reakcijas uz dzīvniekiem. Tas ir ērti, jo, ja nostrādās signalizācija, ziņa tiks nosūtīta ne tikai mājas īpašniekiem, bet arī atbilstošajam dienestam – policijas vai apsardzes firmai, norādot konkrētu vietu, kur ielauzusies nepiederošā persona.

Video novērošana, uzstādīta ēkā un savienots ar internetu, ļauj Jums redzēt, kas notiek mājā no o jebkuras vietas pasaulē. Jebkurā laikā Jūs varat apskatīt video ierakstus, kuros ir fiksēti visi, kas ienāk mājā. Ja kameru klātbūtne Jums radīs diskomfortu, esot mājās, kameras var atslēgt.

Ja Jūs dodaties tālā braucienā, mājās tiks radīta saimnieku klātbūtnes imitācija, ieslēdzoties gaismai dažādās istabās, atskaņojot mūziku un atdarinot suņu rejas.

Ugunsdrošības signalizācija un ūdens noplūdes sensori

Visā mājā būs izvietoti ugunsdrošības sensori . Jebkuros drošības draudos centrālais dators nosūtīs signālu ugunsdzēsības dienestam, Jums uz tālruni un tiks ieslēgta uguns dzēšanas sistēma.

Tiek paredzēta arī ūdensvada sistēmas kontrole , un jebkura ūdens noplūde tiks laikus pamanīta un par to tiks paziņots santehnikas dienestam.

Apgaismojums un enerģijas taupīšanas

Apgaismojums nav tikai lampiņu savienošana ar slēdzi, bet tas ir vesels lēmumu komplekss, kas ne tikai radīs tieši Jums patīkamu apgaismojumu, bet rūpēsies par Jūsu mājas energoefektivitāti. Sistēma “gudrā māja” sistēma paredz dažādus scenārijus ar dažādiem iestatījumiem. Nospiežot vienu pogu, Jūs maināt visas mājas apgaismojumu tā, lai būtu ērti strādāt ar datoru, lai derētu viesībām, lai būtu labi lasīt pirms gulētiešanas. gulētiešanas lasījumā. Scenārijā var iekļaut visu. Būs grūti aizmirst izslēgt gaismu kādā no istabām, pietiks pie izejas noklikšķināt uz “atslēgt visu”.

Klimata kontrole

Dažādās istabās tiks radīt vajadzīgie apstākļi, patērējot enerģijas minimumu.

Centrālais dators

Visas mājas sistēmas vada centrālais dators. Jūs varat darīt visu, ko vien vēlaties, vienkārši pieejot pie kāda no ekrāniem, kas, saistīts ar “multi” elementu, var būt uzstādīts katrā istabā.