(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Jautājumi un atbildes

1. Kas ietilpst ražotāja bāzes komplektā?

Ražotāja komplektā ietilpst šādi elementi:
• ārsienu un iekšsienu karkass;
• jumta spāru sistēma (jumta segums tiek uzstādīts atsevišķi);
• polivinilhlorīda (PVC) logi un durvis uz terasi (sešu kameru profils un divu kameru stikla pakete ar trīs selektīvajiem stikliem).
Tehniskais projekts tiek piedāvāts bezmaksas kā dāvana.

2. Cik ilgi norit mājas karkasa ražošana?

Vidējais laiks, lai izgatavotu mājas komplektu, ir 6-8 nedēļas pēc līguma parakstīšanas.

3. Kādu darbu daļu nodrošina uzņēmums?

Saviem klientiem mēs izgatavojam koka karkasa mājas, kā arī piedāvājam mājas celtniecības darbus līdz „baltajai”apdarei. Saskaņā ar projektu tiek veikti visi celtniecības darbi, kuri iepriekš tiek atrunāti ar pasūtītāju,- pamatu izbūve, jumta darbi, interjera un mēbeļu dizains par ļoti demokrātiskām cenām utt.

4. Cik ilgs ir koka karkasa mājas kalpošanas laiks?

Šādas mājas kalpošanas laiks, pirmkārt, ir atkarīgs no materiālu kvalitātes un montāžas. Materiāli tiek iegūsti augsti kvalitatīvā ražošanas procesā tiešā ekspertu kontrolē. Koka karkasa māju celtniecība notiek saskaņā ar visām normām, tehnoloģijām un ES standartiem.
Otrkārt, mūsu uzņēmumā darbus veic savas jomas profesionāļi. Mājas karkasa ekspluatācijas laiks ir 100 un vairāk gadi. Šo gadu laikā māja nezaudēs savas labās īpašības.

5. Vai ziemā mājā ir komfortabli un silti?

Karkasa māja tiek ražotā rūpnīcā saskaņā ar tehnisko dokumentāciju, tajā būs neticami silti pat ziemas aukstākajos mēnešos. Ar pārliecību sakām , ka šīs mājas ir pašas siltākās no visām, kas tiek piedāvāts šobrīd tirgū. Koka māja neprasa laiku, lai uzsiltu, tai pašā laikā spēj saglabāt siltumu ilgā laika periodā.

6. Cik ātri var ievākties jaunajā mājā?

Kā rāda pieredze, pēc līguma parakstīšanas paiet no 4 līdz 6 mēnešiem, kad pilnīgi var ievākties jaunajā koka karkasa mājā.

7. Ar ko apkurināt karkasa māju?

Viss ir atkarīgs no tā, kurā valstī plānojat būvēt savu māju.
Piemēram, Baltijas valstīs labāk izmantot cieto kurināmo vai gāzi. Norvēģijā, Francijā un citās valstīs ar nestabilu klimatu priekšroka tiek dota elektroenerģijas apkures sistēmai.
Ja runa ir par dienvidu virzienu, kā Itālija vai Malta, kur apkure nepieciešama tikai mazliet, tad pilnīgi pietiekami būs ar parasto kondicionieri.

8. Vai mūsu kompānija veic citus celtniecības darbus?

Jā, mūsu sertifikāti un atļaujas būvniecības-montāžas darbiem ir derīgas tikai Latvijas teritorijā. Mūsu partneri (celtniecības kompānijas) palīdzēs Jums sagatavot būvlaukumu un saskaņā ar projektu veiks visus nepieciešamos darbus.

9. Kāda ir bāzes komplekta cena, dažādu celtniecības darbu un darbu ”līdz atslēgai” izmaksas?

Gadījumā, ja Jums jau ir gatavi rasējumi vai projekts ar visiem izmēriem, tad Jūs varat mums to atsūtīt aprēķinu veikšanai. Pēc dokumentu saņemšanas mums būs nepieciešams līdz 5 darba dienām, lai varētu piedāvāt optimālu mājas modeli ar visiem aprēķiniem un tāmēm.
Mūsu ofisā esam gatavi Jums piedāvāt vairāk kā 500 dažādu variantu mūsdienīgiem karkasa projektiem. Daļu no tiem Jūs varat atrast mūsu mājas lapā www.ekonami.lv .
Lai Jūs varētu uzzināt sava projekta konkrētu summu, lūdzu, atstājiet savu ziņu sadaļā Kontakti. Savus jautājumus varat sūtīt uz e-pastu info@ekonami.lv .
Pēc tam 2-5 dienu laikā Jūs saņemsiet pilnu piedāvājumu un nepieciešamās tāmes, darbu grafikus, tehniskos aprakstus.
Jūs varat arī zvanīt mums un uzdot sev interesējošus jautājumus.

10. Kādas ir ražotāja koka karkasa komplekta izmaksas?

Mūsu mājas lapā katram projektam ir norādīta cena, kura sevī ietver tur aprakstīto komplektāciju. Cenā neietilpst transporta izdevumi, montāžas izdevumi konkrētajā būvlaukumā un pārējie celtniecības darbi.
Šī informācija ir pieejama mūsu mājas lapā sadaļā Ražošana, kā arī pie mūsu pārdošanas menedžeriem.
Ražotāja komplekts sevī NEIETVER šādus posmus (to cena tiek atrunāta atsevišķi):
• mājas komplekta piegāde;
• montāžas darbi;
• mājas pamati;
• inženiertehniskie tīkli;
• fasādes apdare(dekoratīvais apmetums utt.);
• mājas iekšējā apdare;
• santehnika;
• arhitektūras projekts.

11. Kādas ir pamatu un citu darbu izmaksas?

Tā kā katram reģionam piemīt savas celtniecības īpatnības, tad cenas visiem darbiem ir atšķirīgas. Tieši tāpēc mēs nevaram publicēt precīzas cenas visiem. Tomēr, vēršoties pie mūsu menedžeriem, Jūs varat uzzināt konkrētu summu savam variantam.
Tādu darbu kā inženiertīklu pievilkšana, iekšējā (baltā) apdare, santehnika utt. izmaksas var tikt aprēķinātas tikai tad, ja ir tehniskais projekts vai darba projekts. Ļoti daudz ir atkarīgs no aprīkojuma un vēlamajiem materiāliem, kuru ietekmē cenas var mainīties.

12. Kāda garantija tiek dota mājas karkasam un mūsu kompānijas veicamajiem darbiem?

Garantijas laiks ražotāja komplektam ir 10 gadi pēc darbu nodošanas-pieņemšanas akta parakstīšanas. Garantija sevī ietver visus darbus un konstruktīvos elementus.

13. Vai ir iespējama pilna cikla būvniecība mājai „līdz atslēgai”?

Neapšaubāmi, mēs saviem klientiem piedāvājam būvniecību karkasa mājai līdz „baltajai apdare” un „līdz atslēgai”, iekļaujot visus apdares darbus un teritorijas labiekārtošanu.
Celtniecības un apdares darbu izmaksas tiek aprēķinātas individuāli un lielā mērā ir atkarīgas no pasūtītāja prasībām, izvēlētajiem apdares materiāliem un aprīkojuma. Pēc tehniskā uzdevuma saņemšanas un saskaņošanas mūsu menedžeri veiks nepieciešamo aprēķinu.

14. Vai ir iespējams iegādāties ražotāja komplektu koka karkasa mājai EKONAMI un veikt būvniecību pašam?

Mūsu kompānija ir gatava Jums piedāvāt karkasa mājas komplektu, lai Jūs varētu to uzstādīt vai arī uzbūvēt māju pēc koka karkasa māju tehnoloģijas līdz „baltajai apdarei” vai „līdz atslēgai”.
Iesakām celtniecības brigāžu atlasei pieiet īpaši uzmanīgi un izvēlēties to, kura nevienu vien reizi un veiksmīgi ir darbojusies ar analoģiskiem projektiem.

15. Vai ir iespējamas izmaiņas tipveida koka karkasa mājas projektā?

Jā, ja apjoms un izmaiņu specifikācija ir neliela, mēs esam gatavai to veikt pilnīgi BEZMAKSAS. Ja izmaiņas ir apjomīgas, tad to aprēķins tiek veikt atsevišķi kā uz augšu, tā arī uz leju.

16. Vai ir iespējamas izmaiņas tipveida māju projektam galvenajās pozīcijās?

Visi mūsu māju komplekti ir veidoti tā, lai vieglāk varētu orientēties pēc izmaksām atkarībā no komplektācijas un piegādes apjoma. Saskaņā ar Jūsu prasībām un vēlmēm ir iespēja gan iekļaut, gan izņemt jebkuru pozīciju. Komplektācija pēc Jūsu vēlmēm var tikt kā paplašināta, tā arī samazināta. Mūsu menedžeri piedāvās Jums anketu, kurā Jūs aizpildīsiet visas vēlamās pozīcijas, kā arī izvēlēsieties ražotājus, krāsas, komplektējošos modeļus u.c.
Darba dokumentāciju iespējams iegūt jebkuram no mūsu piedāvātajiem tipveida projektiem.
Jums ir iespēja pasūtīt arī individuālu projektu pēc sava tehniskā uzdevuma, kuru mūsu projektēšanas nodaļa realizēs maksimāli īsos termiņos.

17. Kur var apskatīt jau gatavas mājas?

Tā kā mēs cienām un respektējam savu klientu privāto dzīvi, pilnībā pabeigti projekti ar pilnīgu apdari netiek rādīti. Mēs esam gatavi saviem potenciālajiem klientiem piedāvāt apskatīt jau augstas gatavības mājas.
Šajā apskates etapā Jūs varēsiet personiski apskatīt visus plānošanas risinājumus, lielumus, kvalitāti, materiālus, darba līmeni un celtniecības kultūru.