(+371) 22-725-725 latviski, (+371) 22-721-721 русский, (+371) 24-507-507 English

Betons VS koks

By in EKSPERTU PIEZĪMES

Pēdējos gados karkasa māju celtniecība ir kļuvusi par ļoti populāru lēmumu, nekā mazstāvu celtņu no betona būvēšana. Kāpēc vēl jo vairāk cilvēku dod priekšroku karkasa tehnoloģijai?

Iemesls ir ne tikai tajā, ka tā ļauj ieekonomēt ievērojamus finanšu līdzekļus, vai arī saņemt skaistu kotedžu pašos īsākajos termiņos, bet arī tajā, ka karkasa māju celtniecība tiek veikta no tāda ekoloģiski tīra materiāla kā koksne.

Koka izmantošanas priekšrocības, salīdzinot ar betonu, ir acīmredzamas. Pirmajā gadījumā, jūs saņemat celtni, kuras iekšā valda veselīga un labvēlīga atmosfēra. Pateicoties mūsdienu piesūcināšanai un sastāviem, koka celtnes varnebaidīties ne no puvuma, ne no sēnītes, ne laika apstākļu jucekļiem. Tās ir droši pasargātas no aizdegšanās, un tām piemīt garantēti ilgs ekspluatācijas periods.

Nolemjot nopirkt karkasa māju, jūs ekonomējat naudas ziņā, bet ne uz kvalitātes un dzīvošanas mājīguma.

Būvniecības no betona piekritēji nereti saka par to, ka šis materiāls ir drošāks un izturīgāks. Un tas tiešām ir tā. Bet tikai ne gadījumā, jasalīdzina to ar parastu neapstrādātu koksni. Mūsdienu gatavās karkasa mājas tiek celtas no rūpīgi daudz etapu pārstrādātiem materiāliem, kuri ar visu šo saglabā savu ekoloģisko tīrību. Betona sienās un kastēs jūs nekad nevarēsiet tā brīvi elpot kā telpās, kuras ir uzceltas ar koka palīdzību.

Betona drumslas un putekļi var kļūt par iemeslu daudzām slimībām, problēmu ar elpošanas sistēmu parādīšanos, ādu- pārskaitīt iespējamās sekas var vēl ļoti ilgi. Nereti gadās arī tā, ka lai saglabātu veselību un izārstētos no tām, cilvēkam tiek rekomendēts pārvākties dzīvot kā reiz uz koka māju ar tās veselīgo atmosfēru un labvēlīgo klimatu! Koks ir dabas dotums, kurš nevar kaitēt cilvēkam! Dzīvojiet ar komfortu savā jaunajā karkasa mājā!

Share This